منو
صفحه اصلی زندگی نامه تالیفات جوایز و افتخارات مقالات اخبار کارگاه آموزشی سوابق علمی آرشیو گالری تصاویر ویدئو
امروز : دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰  ۱۴:۱۵
نسخه چاپی   تحلیل تجربه علمی و آشنایی با فرآیند ساخت و ساز / برگزاری نشست ضرورت تحول در آموزش معماری کشور

نشست پنجم از سلسله نشست‌های ضرورت تحول در آموزش معماری کشور تحت‌عنوان تجربه علمی و آشنایی با فرآیند ساخت و ساز با حضور معماران در موزه امام علی(ع) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سلسله نشست‌های ضرورت تحول در آموزش معماری کشور در نشست پنجم خود تحت عنوان تجربه علمی و آشنایی با فرآیند ساخت در دویست و سی و هشتمین گفتمان هنر و معماری به همت انجمن مفاخر معماری ایران برگزار می‌شود.

در دویست و سی و هشتمین نشست گفتمان هنر و معماری، مهندس فرهاد احمدی، مهندس ایرج کلانتری، پروفسور محمود گلابچی، دکتر عمید مسعودی، دکتر ابوالحسن میرعمادی و دکتر محسن وفامهر سخنرانی می‌کنند.

علاقمندان برای حضور در این نشست می‌توانند به موزه امام‌علی (ع) به نشانی تهران، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از ظفر، بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ مراجعه کنند. این برنامه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه برگزار می‌شود و حضور علاقمندان در این نشست آزاد است.

گفتنی است، دویست و سی و هفتمین گفتمان هنر و معماری تحت عنوان روش های پیشرفته معماری خاک، با سخنرانی نریمان فرح زا ریاست پژوهشکده معماری بومی دانشگاه یزد برگزار شد.

نشست پنجم از سلسله نشست‌های ضرورت تحول در آموزش معماری کشور تحت‌عنوان تجربه علمی و آش">
   نظر شما

   دیگر نظرات
تا کنون نظری ثبت نشده است.
طراحی و اجرا :گروه مهندسی پارمونت

ارتباط با من